שלום לך,

בחלק זה אסביר מדוע קיימת חשיבות בייצוג עורך דין תעבורה.

עם השנים, הניסיון, המקצועיות והאהבה לתחום הפגישו אותי לא מעט עם מקרים מאתגרים בהם נתבקשתי לסייע לאזרחים, אשר ברגע אחד מצאו עצמם חשודים ונאשמים בתוך הליך משפטי ארוך, מסורבל, ולא מעט מייגע. אני מוצא בעבודתי שליחות שכן נאשם שלא הוכחה אשמתו מוגדר כחף מפשע ותפקידי לסייע, לאמוד ולשמור על זכויותיו שלא תפגענה על ידי הרשויות השונות.

נחיצות עורך דין תעבורה בהליך בבית המשפט ומחוצה לו, נובעת מיכולתו המשפטית והמקצועית של עורך הדין לתעבורה בביטול כתבי אישום, מחיקה ו/או תיקון סעיפי אישום, מניעת פסילות רשיון, מניעת מאסרים בפועל ועוד.

אין כל ספק, שייצוג משפטי של עורך דין המתמחה בניהול תיקי תעבורה הינו צעד קרדינאלי חשוב ביותר. ויתור על ייצוג כאמור יש בו כדי לפגוע, ולעיתים אף פגיעה אנושה, באופן ניהול התיק ותוצאתו הסופית,

חשיבותו של ייצוג על ידי עו"ד לתעבורה נובעת גם מהעובדה שכאשר קיים חוסר ייצוג של אחד מבעלי הדין, [שכן המדינה  שהיא הגוף המאשים מיוצגת תמיד על ידי עו"ד], הרי שנוצר חוסר איזון בין הצדדים וזאת מאחר ולצד המיוצג, היינו מדינת ישראל, קיימת יכולת להציג את העובדות וזכויותיה המשפטיות בצורה ברורה ובהירה, ועל ידי בעל מקצוע המנוסה בפרוצדורה של ההליך - עובדה זו פוגעת קשה במעמד הצד הלא מיוצג, היינו הנאשם.

כמו בכל דבר ועניין משפטי, קיים מגוון רחב של עורכי דין ומשרדים העוסקים ומספקים שירותים משפטיים. כאן נכנסת החשיבות המרובה בבחירת עורך דין תעבורה בעניין הייצוג המשפטי. המדובר בהליך פלילי לכל דבר ועניין ועל כן שיקולים של צמצום בעליות הינם שיקולים מוטעים. לכן, מומלץ לבחור בעורך דין רציני אשר יספק עבודה משפטית מקצועית בלתי ניתנת לפשרה. בפגישתכם עם עו"ד העתיד לייצגכם, וודאו כי מי אשר ייצג אתכם בדיונים המשפטיים כמו גם בהליך של משא ומתן להסדרי טיעון הינו עורך הדין אותו שכרתם והוא בלבד.

דע מהן זכויותיך:
אי ייצוג על ידי סניגור המתמחה בענייני תעבורה עלול להביא לעיוות דין על ידי הרשעה שלא בצדק ו/או הטלת עונשים חמורים, יתר על המידה המקובלת בדין על פי הפסיקה והפרקטיקה הנוהגת בבתי המשפט.

לאור האמור, לפני שמגיעים לבית המשפט, בהליך תעבורתי, כדאי מומלץ ורצוי להתייעץ עם עו"ד המומחה לענייני תעבורה וזאת על מנת לדעת מהן הזכויות החוקתיות הפרוצדוראליות והמהותיות העומדות לרשות המתדיין בבית המשפט ובמסגרות רשויות החוק. באי ידיעת זכויות המוענקות על פי דין יש כדי לגרום ליצירת טעויות שלעיתים הן אף בלתי הפיכות

על כן, לצורך מיצוי זכויותייך, חשוב ביותר להיוועץ עם עו"ד אשר יעניק ללקוח יתרון משמעותי.

עו"ד דודו עמר בעל ניסיון בייצוג נאשמים בבתי המשפט לתעבורה בכל הארץ ובעל ידע ומקצועיות נרחבת בתחום המשפטי אשר לזכותו נרשמו הצלחות כגון זיכויים ומחיקת כתבי אישום.

קבע עוד היום פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות ודע מהן זכויותייך בהליך התעבורתי/פלילי.